top of page

Mikołajkowe warsztaty kosmetyczno-makijażowe

6 gru 2022

We wtorek, 6 grudnia 2022 roku, KGW w Narwi uczestniczyło w warsztatach kosmetyczno-makijażowych w ramach projektu pod hasłem „W stronę piękna”, które odbyły się w GBP w Narwi.

Płeć piękna, jak sama nazwa wskazuje, reprezentuje, cokolwiek to nie znaczy, tzw. biegun piękna. Na pewno fizycznego. A skoro tak, to doprawdy niewiele może być na tym świecie rzeczy, które tak gruntownie, jak zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, mogą poprawić kobiecy nastrój, ukraszając codzienność choćby szczyptą większego zadowolenia z życia i pewności siebie. My, kobiety, wiemy wszak, że w naszych skomplikowanych czasach nie tyle nawet sam wizerunek zewnętrzny, co własne samopoczucie związane z potrzebą dbania o wygląd, jest podstawową motywacją, aby przynajmniej od czasu do czasu poważnie zainwestować w swoje fizys.

 

Tak oto w ten szczególny mikołajkowy dzień nadarzyła się okazja, aby zadośćuczynić tym kobiecym dążeniom. W ramach projektu pod hasłem „W stronę piękna”, trzy Panie z Białegostoku – Pani Aneta Kawa, Pani Paulina Stankiewicz i Pani Marzena Mielech, sprawiły nam wyjątkowy prezent, przeprowadzając profesjonalne warsztaty kosmetyczno-makijażowe. Celem warsztatów było m.in. poszerzenie wiedzy o tym, w jaki sposób skutecznie i w kilku nieskomplikowanych krokach zadbać o urodę; co robić, aby jak najdłużej zachowywać piękny i młody wygląd oraz jak dobierać kosmetyki do potrzeb skóry. Panie pokazały również, w jaki sposób pielęgnować twarz i dłonie. 

 

Warto podkreślić, że nasze mikołajkowe Instruktorki zawodowo zajmują się szeroko rozumianą dziedziną dbałości o uwydatnianie kobiecych wdzięków. Pani Aneta to profesjonalna kosmetyczka i doradczyni ds. pielęgnacji w firmie Mary Kay Polska. Pani Paulina specjalizuje się w świadczeniu usług kosmetycznych, a Pani Marzena jest z wykształcenia ekonomistką.  

 

To było naprawdę przemiłe i czarujące spotkanie w kameralnym, niemal intymnym gronie. Co więcej, spotkanie pełne treści, zaangażowania, subtelności, wyczucia, gustu i smaku. I tak właśnie należy opowiadać i demonstrować, w jaki sposób przedstawicielka wsi podlaskiej, na pozór najzwyklejsza kobieta z krwi i kości, która nie jest celebrytką, gwiazdą i inną divą, może sama zająć się swoją urodą oraz dojrzeć w sobie i pielęgnować własne, autentyczne piękno. A Panie Prowadzące z pewnością potrafią doradzić, jak to zrobić. Dlatego wszystkim KGW w okolicy i nie tylko, zasadniczo rekomendujemy warsztaty w ramach projektu „W stronę piękna”. Nam się podobało!

 

Pani Anecie, Pani Paulinie i Pani Marzenie bardzo serdecznie dziękujemy za ten fantastyczny mikołajkowy podarunek. Czekamy na kolejną odsłonę.
bottom of page